Alle producten

Patatbakjes van suikerriet, menuboxen van kraft karton, bamboe eetstokjes of servies van hout. Je vindt het allemaal in onze digitale schappen! Te veel keus? Gebruik de filters of ga meteen naar een specifieke categorie! Meer Lezen

Friendly disposables
Meteen naar lijst met resultaten
1247 artikelen

Filter

  • Hemddraagtassen 30+20x60cm 18mu wit

    Hemddraagtassen 30+20x60cm 18mu wit

    48,60

    Hemddraagtassen 30+20x60cm 18mu wit

    48,60
    58,81 incl. BTW
    1000 stuks 0,0486 p/st.
    1000 stuks 0,0486 p/st.
    48,60
    58,81 incl. BTW
    58,81 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork M1 Basic Mini Centerfeed Poetspapier Wit (120123)

    Tork M1 Basic Mini Centerfeed Poetspapier Wit (120123)

    39,95
    Plasticvrij
    Plasticvrij

    Tork M1 Basic Mini Centerfeed Poetspapier Wit (120123)

    39,95
    48,34 incl. BTW
    11 stuks 3,6318 p/st.
    11 stuks 3,6318 p/st.
    39,95
    48,34 incl. BTW
    48,34 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Bedrukt vetvrij papier

    Bedrukt vetvrij papier

    563,96

    Bedrukt vetvrij papier

    per stuk vanaf
    0,012
    0,015 incl. BTW
    Minimaal 18000 stuks
    Minimaal 18000 stuks
    per stuk vanaf
    0,012
    0,015 incl. BTW
    0,015 incl. BTW
    Speciaal voor jou gemaakt
  • rPET flesje 250cc met oranje vaste dop

    rPET flesje 250cc met oranje vaste dop

    47,40

    rPET flesje 250cc met oranje vaste dop

    47,40
    57,35 incl. BTW
    240 stuks 0,1975 p/st.
    240 stuks 0,1975 p/st.
    47,40
    57,35 incl. BTW
    57,35 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Bedrukte koffiebekers

    Bedrukte koffiebekers

    205,46

    Bedrukte koffiebekers

    per stuk vanaf
    0,019
    0,023 incl. BTW
    Minimaal 1000 stuks
    Minimaal 1000 stuks
    per stuk vanaf
    0,019
    0,023 incl. BTW
    0,023 incl. BTW
    Speciaal voor jou gemaakt
  • rPET flesje 500cc met oranje vaste dop

    rPET flesje 500cc met oranje vaste dop

    32,20

    rPET flesje 500cc met oranje vaste dop

    32,20
    38,96 incl. BTW
    125 stuks 0,2576 p/st.
    125 stuks 0,2576 p/st.
    32,20
    38,96 incl. BTW
    38,96 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Komo Vuilniszakken met sluitstrip 60 liter 60x80cm

    Komo Vuilniszakken met sluitstrip 60 liter 60x80cm

    27,50

    Komo Vuilniszakken met sluitstrip 60 liter 60x80cm

    27,50
    33,28 incl. BTW
    300 stuks 0,0917 p/st.
    300 stuks 0,0917 p/st.
    27,50
    33,28 incl. BTW
    33,28 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Aluminium gevoerde zakken 105+60x230mm

    Aluminium gevoerde zakken 105+60x230mm

    77,96

    Aluminium gevoerde zakken 105+60x230mm

    77,96
    94,33 incl. BTW
    1000 stuks 0,078 p/st.
    1000 stuks 0,078 p/st.
    77,96
    94,33 incl. BTW
    94,33 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Aluminium gevoerde zakken 130+80x280mm

    Aluminium gevoerde zakken 130+80x280mm

    99,01

    Aluminium gevoerde zakken 130+80x280mm

    99,01
    119,80 incl. BTW
    1000 stuks 0,099 p/st.
    1000 stuks 0,099 p/st.
    99,01
    119,80 incl. BTW
    119,80 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® T4 Traditioneel Toiletpapier 2-laags 30x400 vellen Advanced Wit (110771)

    Tork® T4 Traditioneel Toiletpapier 2-laags 30x400 vellen Advanced Wit (110771)

    24,50

    Tork® T4 Traditioneel Toiletpapier 2-laags 30x400 vellen Advanced Wit (110771)

    24,50
    29,65 incl. BTW
    30 stuks 0,8167 p/st.
    30 stuks 0,8167 p/st.
    24,50
    29,65 incl. BTW
    29,65 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® M2 Basic Centerfeed Poetspapier Multifunctioneel papier 6x160m Wit (121206)

    Tork® M2 Basic Centerfeed Poetspapier Multifunctioneel papier 6x160m Wit (121206)

    36,54

    Tork® M2 Basic Centerfeed Poetspapier Multifunctioneel papier 6x160m Wit (121206)

    36,54
    44,21 incl. BTW
    6 stuks 6,09 p/st.
    6 stuks 6,09 p/st.
    36,54
    44,21 incl. BTW
    44,21 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork Matic® H1 Handdoekrol 6 rollen x 150m Advanced Blauw (290068)

    Tork Matic® H1 Handdoekrol 6 rollen x 150m Advanced Blauw (290068)

    49,95

    Tork Matic® H1 Handdoekrol 6 rollen x 150m Advanced Blauw (290068)

    49,95
    60,44 incl. BTW
    6 stuks 8,325 p/st.
    6 stuks 8,325 p/st.
    49,95
    60,44 incl. BTW
    60,44 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork Reflex™ M4 Centerfeed Dispenser Performance Lijn Wit (473190)

    Tork Reflex™ M4 Centerfeed Dispenser Performance Lijn Wit (473190)

    44,50

    Tork Reflex™ M4 Centerfeed Dispenser Performance Lijn Wit (473190)

    44,50
    53,85 incl. BTW
    1 stuks 44,5 p/st.
    1 stuks 44,5 p/st.
    44,50
    53,85 incl. BTW
    53,85 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork Xpressnap® N4 Countertop Servetdispenser Zwart (272511)

    Tork Xpressnap® N4 Countertop Servetdispenser Zwart (272511)

    52,50

    Tork Xpressnap® N4 Countertop Servetdispenser Zwart (272511)

    52,50
    63,53 incl. BTW
    1 stuks 52,5 p/st.
    1 stuks 52,5 p/st.
    52,50
    63,53 incl. BTW
    63,53 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® H3 Extra Soft Singlefold Handdoeken 15x200 vellen Met embossing Wit (100278)

    Tork® H3 Extra Soft Singlefold Handdoeken 15x200 vellen Met embossing Wit (100278)

    42,50

    Tork® H3 Extra Soft Singlefold Handdoeken 15x200 vellen Met embossing Wit (100278)

    42,50
    51,43 incl. BTW
    15 stuks 2,8333 p/st.
    15 stuks 2,8333 p/st.
    42,50
    51,43 incl. BTW
    51,43 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® M2 Centerfeed Poetspapier 6x275 meter Absorberend Wit (100134)

    Tork® M2 Centerfeed Poetspapier 6x275 meter Absorberend Wit (100134)

    44,50

    Tork® M2 Centerfeed Poetspapier 6x275 meter Absorberend Wit (100134)

    44,50
    53,85 incl. BTW
    6 stuks 7,4167 p/st.
    6 stuks 7,4167 p/st.
    44,50
    53,85 incl. BTW
    53,85 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork Matic® H1 Zachte Handdoekrol 6 rollen x 150m Absorberend Wit met Grijs Leaf (290067/120067)

    Tork Matic® H1 Zachte Handdoekrol 6 rollen x 150m Absorberend Wit met Grijs Leaf (290067/120067)

    46,95

    Tork Matic® H1 Zachte Handdoekrol 6 rollen x 150m Absorberend Wit met Grijs Leaf (290067/120067)

    46,95
    56,81 incl. BTW
    6 stuks 7,825 p/st.
    6 stuks 7,825 p/st.
    46,95
    56,81 incl. BTW
    56,81 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® A1 Luchtverfrisser Spray met Bloemengeur 12 flessen (236052)

    Tork® A1 Luchtverfrisser Spray met Bloemengeur 12 flessen (236052)

    75,00

    Tork® A1 Luchtverfrisser Spray met Bloemengeur 12 flessen (236052)

    75,00
    90,75 incl. BTW
    12 stuks 6,25 p/st.
    12 stuks 6,25 p/st.
    75,00
    90,75 incl. BTW
    90,75 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork M4 Reflex™ Centerfeed Poetspapier 6x857 vellen Multifunctioneel Wit (473242)

    Tork M4 Reflex™ Centerfeed Poetspapier 6x857 vellen Multifunctioneel Wit (473242)

    44,50

    Tork M4 Reflex™ Centerfeed Poetspapier 6x857 vellen Multifunctioneel Wit (473242)

    44,50
    53,85 incl. BTW
    6 stuks 7,4167 p/st.
    6 stuks 7,4167 p/st.
    44,50
    53,85 incl. BTW
    53,85 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® S4 Zeep en Handdesinfectie Dispenser met Armbeugel Wit (564100)

    Tork® S4 Zeep en Handdesinfectie Dispenser met Armbeugel Wit (564100)

    42,50

    Tork® S4 Zeep en Handdesinfectie Dispenser met Armbeugel Wit (564100)

    42,50
    51,43 incl. BTW
    1 stuks 42,5 p/st.
    1 stuks 42,5 p/st.
    42,50
    51,43 incl. BTW
    51,43 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® M1 Wiping Poetspapier Mini Rol Centerfeed 11 rollen Wit (100130)

    Tork® M1 Wiping Poetspapier Mini Rol Centerfeed 11 rollen Wit (100130)

    37,50

    Tork® M1 Wiping Poetspapier Mini Rol Centerfeed 11 rollen Wit (100130)

    37,50
    45,38 incl. BTW
    11 stuks 3,4091 p/st.
    11 stuks 3,4091 p/st.
    37,50
    45,38 incl. BTW
    45,38 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® S4 Zeep en Handdesinfectie Dispenser Wit (564500)

    Tork® S4 Zeep en Handdesinfectie Dispenser Wit (564500)

    22,95

    Tork® S4 Zeep en Handdesinfectie Dispenser Wit (564500)

    22,95
    27,77 incl. BTW
    1 stuks 22,95 p/st.
    1 stuks 22,95 p/st.
    22,95
    27,77 incl. BTW
    27,77 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® M1 Mini Centerfeed Dispenser Robuust Design Wit (558000)

    Tork® M1 Mini Centerfeed Dispenser Robuust Design Wit (558000)

    24,95

    Tork® M1 Mini Centerfeed Dispenser Robuust Design Wit (558000)

    24,95
    30,19 incl. BTW
    1 stuks 24,95 p/st.
    1 stuks 24,95 p/st.
    24,95
    30,19 incl. BTW
    30,19 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden
  • Tork® M1 Mini Centerfeed Dispenser Elevation Lijn Zwart (558008)

    Tork® M1 Mini Centerfeed Dispenser Elevation Lijn Zwart (558008)

    29,50

    Tork® M1 Mini Centerfeed Dispenser Elevation Lijn Zwart (558008)

    29,50
    35,70 incl. BTW
    1 stuks 29,5 p/st.
    1 stuks 29,5 p/st.
    29,50
    35,70 incl. BTW
    35,70 incl. BTW

    Nu besteld, vandaag verzonden

Ruim assortiment aan duurzame(re) verpakkingen

Wij verkopen geen gewoon verpakkingsmateriaal. Bij TakeAware bieden we duurzamere alternatieven voor disposables, veelal van plant-based materialen. De meeste producten uit ons assortiment dragen bij aan een circulaire economie, waarbij afval een tweede leven krijgt en wordt omgezet tot onze disposables. Alles draait om friendly disposables. We zetten hierin stappen, maar willen het niet te zwaar maken. Wij helpen jou om hapje voor stapje duurzamer te worden.

SUP-proof producten: disposables zonder plastic

De SUP-richtlijnen omvatten een pakket aan maatregelen om het aandeel plastic in het zwerfafval te verminderen. Op 3 juli 2021 zijn de eerste maatregelen van start gegaan. Zo is er destijds een verbod gekomen op onder andere plastic borden, rietjes en roerstaafjes. Beetje bij beetje komen hier meer regels bij, die van toepassing zijn op producten die plastic bevatten. Het gaat in dit geval ook om disposables van karton die een dunne (bio) coating bevatten. Gelukkig zijn er genoeg SUP-proof producten in ons assortiment te vinden, die volledig vrij zijn van plastic. Wil je meer weten over de nieuwe maatregelen die vanaf 1 januari 2023 van kracht zijn? Je leest het in ons blog.

Al onze producten: van sausbakjes tot vuilniszakken

In ons assortiment vind je enorm veel producten, in verschillende formaten, kleuren en materialen. Zo hebben we suikerriet bakjes, kartonnen bekertjes, papieren tasjes, bamboe rietjes, en nog veel meer! De producten zijn onderverdeeld in de volgende categorieen: snacks, takeaway, bekers, servetten en bestek, zakken en tassen, borden en schalen, hygiëne en herbruikbare producten. Binnen deze categorieën kan je gemakkelijk navigeren naar onderliggende subcategorieën.

Ben je niet iets vergeten?

Welkom! Vertel, hoe bezoek je ons vandaag?