Alle producten

Patatbakjes van suikerriet, menuboxen van kraft karton, bamboe eetstokjes of servies van hout. Je vindt het allemaal in onze digitale schappen! Te veel keus? Gebruik de filters of ga meteen naar een specifieke categorie! Meer Lezen

Friendly disposables
Meteen naar lijst met resultaten
1248 artikelen

Filter

  • Vuilniszakken HDPE Non Komo 60x80cm T23 grijs (60 liter)

    Vuilniszakken HDPE Non Komo 60x80cm T23 grijs (60 liter)

    12,98

    Vuilniszakken HDPE Non Komo 60x80cm T23 grijs (60 liter)

    12,98
    15,71 incl. BTW
    500 stuks 0,026 p/st.
    500 stuks 0,026 p/st.
    12,98
    15,71 incl. BTW
    15,71 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kids Menuboxen Nature Kraft

    Kids Menuboxen Nature Kraft

    59,74

    Kids Menuboxen Nature Kraft

    59,74
    72,29 incl. BTW
    300 stuks 0,1991 p/st.
    300 stuks 0,1991 p/st.
    59,74
    72,29 incl. BTW
    72,29 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Frietbakjes A20 (A14+1) kraft

    Frietbakjes A20 (A14+1) kraft

    26,36

    Frietbakjes A20 (A14+1) kraft

    26,36
    31,90 incl. BTW
    400 stuks 0,0659 p/st.
    400 stuks 0,0659 p/st.
    26,36
    31,90 incl. BTW
    31,90 incl. BTW
    Tijdelijk niet leverbaar
  • Bottle / Sausflesje met dop 15cc

    Bottle / Sausflesje met dop 15cc

    74,00

    Bottle / Sausflesje met dop 15cc

    74,00
    89,54 incl. BTW
    1800 stuks 0,0411 p/st.
    1800 stuks 0,0411 p/st.
    74,00
    89,54 incl. BTW
    89,54 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Vuilniszakken LDPE Non Komo 60x80cm T50 grijs (60 liter)

    Vuilniszakken LDPE Non Komo 60x80cm T50 grijs (60 liter)

    26,68

    Vuilniszakken LDPE Non Komo 60x80cm T50 grijs (60 liter)

    26,68
    32,28 incl. BTW
    400 stuks 0,0667 p/st.
    400 stuks 0,0667 p/st.
    26,68
    32,28 incl. BTW
    32,28 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Vuilniszakken LDPE 80x110 cm. T60 blauw (120 liter)

    Vuilniszakken LDPE 80x110 cm. T60 blauw (120 liter)

    29,83

    Vuilniszakken LDPE 80x110 cm. T60 blauw (120 liter)

    29,83
    36,09 incl. BTW
    200 stuks 0,1492 p/st.
    200 stuks 0,1492 p/st.
    29,83
    36,09 incl. BTW
    36,09 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Papieren tassen kraft 90 gr. 32+16x29cm

    Papieren tassen kraft 90 gr. 32+16x29cm

    33,00
    Plasticvrij
    Plasticvrij

    Papieren tassen kraft 90 gr. 32+16x29cm

    33,00
    39,93 incl. BTW
    300 stuks 0,11 p/st.
    300 stuks 0,11 p/st.
    33,00
    39,93 incl. BTW
    39,93 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Zwanenhalsdozen 25 x 25 x 8cm (gebaksdozen)

    Zwanenhalsdozen 25 x 25 x 8cm (gebaksdozen)

    36,78

    Zwanenhalsdozen 25 x 25 x 8cm (gebaksdozen)

    36,78
    44,50 incl. BTW
    100 stuks 0,3678 p/st.
    100 stuks 0,3678 p/st.
    36,78
    44,50 incl. BTW
    44,50 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Zwanenhalsdozen 40 x 40 x 8cm (gebaksdozen)

    Zwanenhalsdozen 40 x 40 x 8cm (gebaksdozen)

    34,22

    Zwanenhalsdozen 40 x 40 x 8cm (gebaksdozen)

    34,22
    41,41 incl. BTW
    50 stuks 0,6844 p/st.
    50 stuks 0,6844 p/st.
    34,22
    41,41 incl. BTW
    41,41 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Deksel PP 55mm #202 t.b.v. PET Cans

    Deksel PP 55mm #202 t.b.v. PET Cans

    175,37

    Deksel PP 55mm #202 t.b.v. PET Cans

    175,37
    212,20 incl. BTW
    4000 stuks 0,0438 p/st.
    4000 stuks 0,0438 p/st.
    175,37
    212,20 incl. BTW
    212,20 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • PET Can 330ml Slim (zonder deksel)

    PET Can 330ml Slim (zonder deksel)

    38,30

    PET Can 330ml Slim (zonder deksel)

    38,30
    46,34 incl. BTW
    200 stuks 0,1915 p/st.
    200 stuks 0,1915 p/st.
    38,30
    46,34 incl. BTW
    46,34 incl. BTW
    Tijdelijk niet leverbaar
  • Luchtkussenfolie 150cmx100mtr

    Luchtkussenfolie 150cmx100mtr

    48,92

    Luchtkussenfolie 150cmx100mtr

    48,92
    59,19 incl. BTW
    1 stuks 48,92 p/st.
    1 stuks 48,92 p/st.
    48,92
    59,19 incl. BTW
    59,19 incl. BTW
    Tijdelijk niet leverbaar
  • Luchtkussenfolie 100cmx100mtr

    Luchtkussenfolie 100cmx100mtr

    34,56

    Luchtkussenfolie 100cmx100mtr

    34,56
    41,82 incl. BTW
    1 stuks 34,56 p/st.
    1 stuks 34,56 p/st.
    34,56
    41,82 incl. BTW
    41,82 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Luchtkussenfolie 50cmx100mtr

    Luchtkussenfolie 50cmx100mtr

    18,23

    Luchtkussenfolie 50cmx100mtr

    18,23
    22,06 incl. BTW
    1 stuks 18,23 p/st.
    1 stuks 18,23 p/st.
    18,23
    22,06 incl. BTW
    22,06 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • A4 papier 80gr Economy

    A4 papier 80gr Economy

    14,36

    A4 papier 80gr Economy

    14,36
    17,38 incl. BTW
    5 stuks 2,872 p/st.
    5 stuks 2,872 p/st.
    14,36
    17,38 incl. BTW
    17,38 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Luchtkussenenvelop C 17x22,5x5cm wit

    Luchtkussenenvelop C 17x22,5x5cm wit

    8,78

    Luchtkussenenvelop C 17x22,5x5cm wit

    8,78
    10,62 incl. BTW
    100 stuks 0,0878 p/st.
    100 stuks 0,0878 p/st.
    8,78
    10,62 incl. BTW
    10,62 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Luchtkussenenvelop D 20x27,5x5cm wit

    Luchtkussenenvelop D 20x27,5x5cm wit

    11,48

    Luchtkussenenvelop D 20x27,5x5cm wit

    11,48
    13,89 incl. BTW
    100 stuks 0,1148 p/st.
    100 stuks 0,1148 p/st.
    11,48
    13,89 incl. BTW
    13,89 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Luchtkussenenvelop E 24x27,5x5cm wit

    Luchtkussenenvelop E 24x27,5x5cm wit

    13,32

    Luchtkussenenvelop E 24x27,5x5cm wit

    13,32
    16,12 incl. BTW
    100 stuks 0,1332 p/st.
    100 stuks 0,1332 p/st.
    13,32
    16,12 incl. BTW
    16,12 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen doos 21x15x15cm 201 B-g

    Kartonnen doos 21x15x15cm 201 B-g

    9,45

    Kartonnen doos 21x15x15cm 201 B-g

    9,45
    11,43 incl. BTW
    30 stuks 0,315 p/st.
    30 stuks 0,315 p/st.
    9,45
    11,43 incl. BTW
    11,43 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen doos 30,5x22x20cm 201 B-g

    Kartonnen doos 30,5x22x20cm 201 B-g

    11,93

    Kartonnen doos 30,5x22x20cm 201 B-g

    11,93
    14,44 incl. BTW
    30 stuks 0,3977 p/st.
    30 stuks 0,3977 p/st.
    11,93
    14,44 incl. BTW
    14,44 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen doos 30,5x22x25cm 201 B-g

    Kartonnen doos 30,5x22x25cm 201 B-g

    15,93

    Kartonnen doos 30,5x22x25cm 201 B-g

    15,93
    19,28 incl. BTW
    30 stuks 0,531 p/st.
    30 stuks 0,531 p/st.
    15,93
    19,28 incl. BTW
    19,28 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Kartonnen doos 58,6x38,6x27.2cm 201 Bruin

    Kartonnen doos 58,6x38,6x27.2cm 201 Bruin

    29,25

    Kartonnen doos 58,6x38,6x27.2cm 201 Bruin

    29,25
    35,39 incl. BTW
    25 stuks 1,17 p/st.
    25 stuks 1,17 p/st.
    29,25
    35,39 incl. BTW
    35,39 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Topvel 140x160cm 40my 300st.

    Topvel 140x160cm 40my 300st.

    88,20

    Topvel 140x160cm 40my 300st.

    88,20
    106,72 incl. BTW
    1 stuks 88,2 p/st.
    1 stuks 88,2 p/st.
    88,20
    106,72 incl. BTW
    106,72 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!
  • Tape 48mmx66mtr PP Transparant

    Tape 48mmx66mtr PP Transparant

    27,00

    Tape 48mmx66mtr PP Transparant

    27,00
    32,67 incl. BTW
    36 stuks 0,75 p/st.
    36 stuks 0,75 p/st.
    27,00
    32,67 incl. BTW
    32,67 incl. BTW

    Altijd lage prijzen!

Ruim assortiment aan duurzame(re) verpakkingen

Wij verkopen geen gewoon verpakkingsmateriaal. Bij TakeAware bieden we duurzamere alternatieven voor disposables, veelal van plant-based materialen. De meeste producten uit ons assortiment dragen bij aan een circulaire economie, waarbij afval een tweede leven krijgt en wordt omgezet tot onze disposables. Alles draait om friendly disposables. We zetten hierin stappen, maar willen het niet te zwaar maken. Wij helpen jou om hapje voor stapje duurzamer te worden.

SUP-proof producten: disposables zonder plastic

De SUP-richtlijnen omvatten een pakket aan maatregelen om het aandeel plastic in het zwerfafval te verminderen. Op 3 juli 2021 zijn de eerste maatregelen van start gegaan. Zo is er destijds een verbod gekomen op onder andere plastic borden, rietjes en roerstaafjes. Beetje bij beetje komen hier meer regels bij, die van toepassing zijn op producten die plastic bevatten. Het gaat in dit geval ook om disposables van karton die een dunne (bio) coating bevatten. Gelukkig zijn er genoeg SUP-proof producten in ons assortiment te vinden, die volledig vrij zijn van plastic. Wil je meer weten over de nieuwe maatregelen die vanaf 1 januari 2023 van kracht zijn? Je leest het in ons blog.

Al onze producten: van sausbakjes tot vuilniszakken

In ons assortiment vind je enorm veel producten, in verschillende formaten, kleuren en materialen. Zo hebben we suikerriet bakjes, kartonnen bekertjes, papieren tasjes, bamboe rietjes, en nog veel meer! De producten zijn onderverdeeld in de volgende categorieen: snacks, takeaway, bekers, servetten en bestek, zakken en tassen, borden en schalen, hygiëne en herbruikbare producten. Binnen deze categorieën kan je gemakkelijk navigeren naar onderliggende subcategorieën.

Ben je niet iets vergeten?

Welkom! Vertel, hoe bezoek je ons vandaag?